Dnia 24 kwietnia odbyły się kolejne zawody w Gospodarstwie Agroturystycznym Stajnia Grażyny w Mikorowie . Były to zarazem pierwsze kwalifikacje w Baltic Cup 2016, jest to cykl zawodów, które odbywają się w naszym regionie.


Towarzyskie Zawody w Skokach

on 26/04/2015 - 00:00

Dnia 26 kwietnia 2015 r.  w Gospodarstwie Agroturystycznym „Stajnia Grażyny” w Mikorowie odbyły się Towarzyskie Zawody w Skokach przez Przeszkody. Organizatorem zawodów był Ośrodek - Gospodarstwo Agroturystyczne Stajnia Grażyny w Mikorowie. Głównym sponsorem zawodów był Wójt Gminy Czarna Dąbrówka.

17 sierpnia 2014 roku w Gospodarstwie Agroturystycznym „Stajnia Grażyny” w Mikorowie odbyły się Towarzyskie Zawody w Skokach przez Przeszkody, które odbywały się w czterech klasach jeździeckich mini LL, LL, L i L1.

27 kwietnia 2014 r.  w Gospodarstwie Agroturystycznym „Stajnia Grażyny” w Mikorowie odbyły się Towarzyskie Zawody w Skokach przez Przeszkody. Organizatorem zawodów był Ośrodek - Gospodarstwo Agroturystyczne Stajnia Grażyny w Mikorowie. Głównym sponsorem zawodów był Wójt Gminy Czarna Dąbrówka.

Dnia 11.08.2013r. w Gospodarstwie Agroturystycznym ,,Stajnia Grażyny” w Mikorowie odbyły się zawody jeździeckie w skokach przez przeszkody o puchar Wójta Gminy Czarna Dąbrówka. Zawody odbywały się w czterech klasach jeździeckich mini LL, LL, L i P.

28.04.2013r  w Gospodarstwie Agroturystycznym „Stajnia Grażyny” w Mikorowie odbyły się Towarzyskie Zawody w Skokach przez Przeszkody. Zawody odbyły się w czterech klasach Jeździecko-towarzyskich LL, LL, L, i P. Zawody jak  zawsze cieszyły się dużym zainteresowaniem klubów jeździeckich oraz przybyłej publiczności.

«pierwszapoprzednia12następnaostatnia»
Strona 1 z 2

Copyright 2024 © Sport Czarna Dąbrówka