Piłka Ręczna

11 grudnia w sali sportowej Szkoły Podstawowej w Czarnej Dąbrówce rozegrane Mistrzostwa Gminy w piłce ręcznej dziewcząt i chłopców. Mistrzostwa odbyły się w ramach Igrzysk Dzieci. W zawodach wystartowały szkoły z Czarnej Dąbrówki, Nożyna i Rokit.

10 grudnia w sali sportowej Czarna Dąbrówka rozegrane zostały Mistrzostwa Gminy Szkół Podstawowych w piłce ręcznej. W mistrzostwach udział wzięły dziewczęta i chłopcy ze szkół w Czarnej Dąbrówce, Nożynie i Rokitach.

11 grudnia w sali sportowej Szkoły Podstawowej Czarna Dąbrówka rozegrano mistrzostwa gminy w piłce ręcznej. O tytuł Mistrza Gminy rywalizowały dziewczęta i chłopcy klas gimnazjalnych. Grano systemem każdy z każdym a mecze dziewcząt trwały 2 x 15 min. Chłopcy grali 2 x 20 min.

W zeszłym tygodniu w sali sportowej Zespołu Szkół w Czarnej Dąbrówce rozegrano Mistrzostwa Gminy szkół gimnazjalnych w piłce ręcznej dziewcząt i chłopców.

20 stycznia w sali sportowej Zespołu Szkół w Czarnej Dąbrówce rozegrano Mistrzostwa Gminy w piłce ręcznej szkół podstawowych i gimnazjalnych. Rywalizowano w kategoriach dziewcząt i chłopców.

W czwartek 13.02.2014 r. w Sali sportowej Zespołu Szkól Czarna Dąbrówka odbyły się Mistrzostwa gminy szkół podstawowych w Mini-Pilce Ręcznej dziewcząt i chłopców. Mistrzostwa rozegrane zostały w ramach wojewódzkiej olimpiady szkol podstawowych.

«pierwszapoprzednia12następnaostatnia»
Strona 1 z 2

Copyright 2024 © Sport Czarna Dąbrówka