Place Zabaw

Piękny i bogato wyposażony plac zabaw wybudowany w 2012 roku za sumę 38769,60 zł leżący w wsi Nożyno przy Zespole Szkół w Nożynie. Został wybudowany w celu stworzenie bezpiecznego, atrakcyjnego, wszechstronnie rozwijającego oraz ogólnodostępnego placu zabaw dla dzieci.

Plac powstał w ramach projektu z działania LEADER „Małe Projekty” pt.: Stworzenie ogólnodostępnego miejsca aktywności rekreacyjno-społecznej w miejscowości Kleszczyniec”. Wykonawcą prac był pan Józef Kozłowski, Tychowo 16, 76-100 Sławno,

Plac powstał w ramach  projektu "Urządzenie miejsca rekreacji i wypoczynku" z dofinansowaniem unijnym w ramach "małych projektów" Partnerstwa Dorzecza Słupi". Projekt po przetargu wykonano za kwotę 41.276,60. Wykonawcą była firma budowlana P. Rusieckiego z Czarnej Dąbrówki.

Szkoła Podstawowa w Czarnej Dąbrówce otrzymała dofinansowanie w ramach rządowego programu "Radosna Szkoła" na utworzenie placu zabaw, w wysokości 56.400 złotych, co stanowi 50% kosztów budowy nowego placu zabaw. Pozostałą kwotę tj. 56.400 złotych dofinansowuje samorząd gminny.

Plac zabaw na osiedlu wielorodzinnym w Czarnej Dąbrówce składa się z następujących urządzeń: karuzela, huśtawka dwuosobowa, zjeżdżalnia, przeplotnia drewniana, drabinka dwustronna, przeplotnia łańcuchowa ze słupkiem do wspinania, drabinka pozioma.

Plac zabaw dla dzieci o nawierzchni trawiastej ze ścieżkami spacerowymi z kostki typu polbruk. Plac zabaw został  wyposażony w elementy jak zestaw zabawowy, huśtawki zabawowe podwójne, huśtawki ważki, pająk, drabinki, przejścia rurowe, slalom.

«pierwszapoprzednia123następnaostatnia»
Strona 1 z 3

Copyright 2024 © Sport Czarna Dąbrówka