19 listopada w sali sportowej Szkoły Podstawowej w Rokitach rozegrany został Turniej Piłki Siatkowej Drużyn Mieszanych. Niezbędnym wymogiem było, aby w drużynie były minimum 2 kobiety.

W niedzielę 11 grudnia w hali sportowej Szkoły Podstawowej w Rokitach rozegrano kolejny turniej piłki siatkowej. Tym razem do rywalizacji przystąpili panowie. Łącznie do turnieju zgłosiło się 8 drużyn.

W niedzielę 4 grudnia w hali sportowej Szkoły Podstawowej w Rokitach po raz trzeci rozegrano Gminny Turniej Piłki Siatkowej kobiet. Do rywalizacji zgłosiła się rekordowa liczba 6 zespołów, które w 2 grupach rywalizowały o wejście do półfinałów.

W niedzielę 27 listopada w hali sportowej Szkoły Podstawowej w Rokitach po raz trzeci rozegrano Sołecki Turniej Piłki Siatkowej drużyn mieszanych.

12 grudnia w Rokitach rozegrano Gminny Turniej Piłki Siatkowej Mężczyzn. Były to trzecie rozgrywki siatkarskie przeprowadzone w Rokitach w odstępie 3 tygodni.

5 grudnia w Rokitach rozegrano Gminny Turniej Piłki Siatkowej Kobiet. Do rozgrywek zgłosiło się 5 drużyn, które rozgrywały mecze systemem "każdy z każdym" do 2 wygranych setów do 15 punktów.

«pierwszapoprzednia1234567następnaostatnia»
Strona 1 z 7

Copyright 2024 © Sport Czarna Dąbrówka