Ogólno-szkolne

Kolejna edycja Mikołajkowego Turnieju Sportowego już za nami. 8 grudnia przyjechały do naszej szkoły sześcioosobowe grupy dzieci  z klas 1-3 ze szkół naszej gminy.  Na początku dzieci przedstawiły się piosenką lub wierszem o tematyce świątecznej.  

Miło nam poinformować że na stronie Fundacji LOTTO im. Haliny Konopackiej, przedstawiono dziś naszego trenera Tadeusz Zblewskiego, który oprócz lekcji WF prowadzi także zajęcia w programie Kumulacja Aktywności.

W dniach 30.09 i 1.X odbył się w  Warszawie, na obiektach warszawskiej Akademii Wychowania Fizycznego,  krajowy finał zawodów sportowych pod nazwą Lekkoatletyczne Nadzieje Olimpijskie.

Kumulacja Aktywności jest ogólnopolskim programem bezpłatnych zajęć sportowych skierowanym do uczniów szkół podstawowych w wieku 11-15 lat których organizatorem jest Fundacja LOTTO im. Haliny Konopackiej przy wsparciu środków z Ministerstwa Sportu i Turystyki.

W dniach 18 i 19 czerwca na stadionie akademickim w Łodzi odbyły się finały ogólnopolskie „Czwartków Lekkoatletycznych”. Cykliczna impreza organizowana przez stowarzyszenie "Sport Dzieci i Młodzieży” odbyła się już po raz XVIII.

7 edycja Kumulacji Aktywności

on 16/10/2019 - 00:00

W szkole Podstawowej w Rokitach po raz 4 realizowany jest ogólnopolski program zajęć sportowych dla dzieci z klas 5-8 -  Kumulacja Aktywności. Grupa licząca 22 osoby ćwiczy pod okiem Tadeusza Zblewskiego.

«pierwszapoprzednia12345678następnaostatnia»
Strona 1 z 8

Copyright 2024 © Sport Czarna Dąbrówka